Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS DROUGGE (f. 1930) Abstrakt komposition, signerad samt på baksidan daterad 1968, olja och möjligen äggtempera på duk, ca 30x33 cm
Ställvis med krackelyr samt gulnad rinning
894120
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här