Lars Drougge oljemålning

Lars Drougge oljemålning
Lars Drougge oljemålning
Lars Drougge oljemålning
Lars Drougge oljemålning
Lars Drougge oljemålning
Lars Drougge oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS DROUGGE (f. 1930) Abstrakt komposition, signerad samt på baksidan daterad 1968, olja och möjligen äggtempera på duk, ca 30x33 cm

Ställvis med krackelyr samt gulnad rinning

894120

2021-03-26