Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, handtag i teak, höjd ca 48, 37x18 cm
Slitage, benavslut med skador
894122
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här