Tidningsställ 1900-tal

Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal
Tidningsställ 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, handtag i teak, höjd ca 48, 37x18 cm

Slitage, benavslut med skador

894122

2021-03-25