Edition Luxe Rolex Oyster Perpetual Armbandsur

Klubbat för:

12 500 SEK

10 000 SEK

ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, originallänk med viklås ref 6535/62/2/64, ref nr. 6548, serie nr. 1753390, diam ca 30 mm, inköpskvitto daterat 1995 medföljer

Bruksslitage. Urtavla med skador. Plexiglas med stötskada. Några fjädringar i länk defekta. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

894128

2021-03-28