Ida Molander oljemålning

Ida Molander oljemålning
Ida Molander oljemålning
Ida Molander oljemålning
Ida Molander oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IDA MOLANDER (1894-1975) "Blå rummet", signerad samt daterad 1972, olja på pannå, ca 45x54 cm

894129

2021-03-26