Sideboard funkis
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, ca 1940-tal, funkis, ljusare trä, 2 lådor, 2 sidoskåppdörrar ( båda med invändiga hyllplan), två hyllplan, höjd ca 77,5 149 x 28 cm.
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, fläck i toppskiva, nyansskillnad, nyckel saknas
894130
2021-03-28