Sideboard funkis

Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, ca 1940-tal, funkis, ljusare trä, 2 lådor, 2 sidoskåppdörrar ( båda med invändiga hyllplan), två hyllplan, höjd ca 77,5 149 x 28 cm.

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, fläck i toppskiva, nyansskillnad, nyckel saknas

894130

2021-03-28