Egon E:son Weinemo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EGON E:SON WEINEMO (1914-1987): Komposition, signerad, olja på duk, ca 72x92 cm

Zustandsbeschreibung

894132

2021-03-23