Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EGON E:SON WEINEMO (1914-1987): Komposition, signerad, olja på duk, ca 72x92 cm
Zustandsbeschreibung
894132
2021-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner