Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROBERT BRUNKE (född 1926): Vårvinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 64x100 cm
Zustandsbeschreibung
894134
2021-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner