Robert Brunke oljemålning

Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning
Robert Brunke oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ROBERT BRUNKE (född 1926): Vårvinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 64x100 cm

Zustandsbeschreibung

894134

2021-03-23