Otto Wols etsning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OTTO WOLS (1913-1951): "Akt", etsning, osignerad, etikett från utst. på Galerie Pierre, Stockholm, 1960, katalognr. 8, bildmått ca 14,5x10,5, bladmått 38x26,5 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramat blad, i passepartout
894135
2021-03-27