Otto Wols etsning

Otto Wols etsning
Otto Wols etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

OTTO WOLS (1913-1951): "Akt", etsning, osignerad, etikett från utst. på Galerie Pierre, Stockholm, 1960, katalognr. 8, bildmått ca 14,5x10,5, bladmått 38x26,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramat blad, i passepartout

894135

2021-03-27