Hans Osswald oljemålning

Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 70x53 cm

894136

2021-03-23