Hans Osswald oljemålning
Valmis
2021-03-23
894136
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HANS OSSWALD (1919-1983): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 70x53 cm