Orientmatta Iran

Orientmatta Iran
Orientmatta Iran
Orientmatta Iran
Orientmatta Iran

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Iran, paisleymönstrad, ca 373x277 cm

Bruksslitage, fläckar, kant och fransskador

894140

2021-03-23