Snurrstol
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
BURKE INC, USA, snurrstol, modell 116, 1960-tal, vitlackerad glasfiber och lackerad aluminiumfot, snurrbar, lös dyna i blått ulltyg, märkt Burk Inc Dallas, Texas, 116, höjd ca 71cm, bredd 60, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, repor
894156
2021-03-27