Bestick med svart skaft 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BESTICK, 24 dlr, 1900-talets andra hälft, rostfritt med svart bakelit, 12 gafflar samt 12 knivar, längd ca 18-19,5 cm

Bruksspår

894158

2021-03-25