Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, fanérat i alm samt björk, skiva med intarsia, lejontassar, höjd 60, 85x48 cm
Smärre slitage
894168
2021-03-24