Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, fanérat i alm samt björk, skiva med intarsia, lejontassar, höjd 60, 85x48 cm

Smärre slitage

894168

2021-03-24