Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, fanérat i alm samt björk, skiva med intarsia, glasskiva, höjd 57, diameter 60 cm

Bruksslitage

894169

2021-03-24