Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, fanérat i alm samt björk, skiva med intarsia, glasskiva, höjd 57, diameter 60 cm
Bruksslitage
894169
2021-03-24