Rullklaffssekretär 1800-tal

Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal
Rullklaffssekretär 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, fanér i mahogny, 2 lådor, klaff med bakomvarande lådinredning, utdragbar skiva på sidan, brännmärkt med stämpel, T med krona, höjd ca 131, 112 x 76 c

Skador, slitage, märken,

894170

2021-03-27