Rullklaffssekretär 1800-tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, fanér i mahogny, 2 lådor, klaff med bakomvarande lådinredning, utdragbar skiva på sidan, brännmärkt med stämpel, T med krona, höjd ca 131, 112 x 76 c
Skador, slitage, märken,
894170
2021-03-27