Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR JONN (1904-1963): Maria med jesusbarnet, signerad Jonn, daterad 39, olja på duk, ca 100x152 cm
Duklagningar, krackeleringar
894179
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här