Oljemålning Gunnar Jonn
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR JONN (1904-1963): Maria med jesusbarnet, signerad Jonn, daterad 39, olja på duk, ca 100x152 cm
Kuntoraportti
Duklagningar, krackeleringar
894179
Päivämäärä:
2021-03-27