Natalia Khvostjonkova, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): Figurkomposition, signerad samt daterad 1990, olja på duk, 90x115 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

894195

2021-03-23