Natalia Khvostjonkova, oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade 1991, olja på duk, 50x61 cm vardera.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

894197

2021-03-25