Natalia Khvostjonkova, oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): (3) Figurkompositioner, signerade och daterade 1991, olja på duk, 24x19, 27x35, 33x41 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

894198

2021-03-30