Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEIF LILJEBLAD (född 1950): Räv i landskap, olja på duk, signerad och daterad L. Liljeblad -88, bladmått ca 79x97 cm
894210
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här