Leif Liljeblad olja
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LEIF LILJEBLAD (född 1950): Räv i landskap, olja på duk, signerad och daterad L. Liljeblad -88, bladmått ca 79x97 cm
Kuntoraportti
894210
Päivämäärä:
2021-03-25