Fåtöljer 1940-tal

Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, röd klädsel, detaljer i bonad björk, sitthöjd ca 42 cm

Brukslitage, smärre märken, klädsel med slitage och fläckar

894215

2021-03-24