Börge Mogensen stolar 1 par

Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par
Börge Mogensen stolar 1 par

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 3 st, karmstol, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, varierande sits, märkta, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, smärre sprickor, en stol limmad

894219

2021-03-24