Alberto Giacometti litografi

Alberto Giacometti litografi
Alberto Giacometti litografi
Alberto Giacometti litografi
Alberto Giacometti litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

ALBERTO GIACOMETTI (Schweiz 1901-1966): "Nu de profil", etsning (rayerad) från 1956 ur Derrière le Miroir nr 92-93, bildmått ca 31,5x6 cm

LITTERATUR: Lust 64

894224

2021-03-23