Skulptur i bambu Kina

Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina
Skulptur i bambu Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Kina, samtida, Buddha, bambu, signerad, höjd ca 8 cm

Smärre slitage

894231

2021-03-31