Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): efter, Figurscen, daterad i trycket 29.1.54 V, ur Verve 29-30, färglitografi, bildmått ca 23x31 cm

894233

2021-03-23