Simon Sörman

Simon Sörman
Simon Sörman
Simon Sörman
Simon Sörman

Klubbat för:

6 000 SEK

800 SEK

SIMON SÖRMAN (1905-1963), "Kjell på trappan", olja på pannå, signerad, daterad -42, bildmått 42x33 cm

Framstår i fint skick

894244

2021-04-04