Litografi Göran Hahne

Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne
Litografi Göran Hahne

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN HAHNE (född 1943): Skärgårdsmotiv, signerad Göran Hahne, numrerad 310/360, färglitografi, bildmått ca 37x54 cm

894247

2021-03-25