Vassily Kandisky färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: " Tensions Claires", färglitografi från 1969, ur Derrière le Miroir nr 179, monogramsignerad i trycket (nedre vänstra hörn), ca 34x45 cm

Mittveck

894252

2021-03-26