Joan Miró färglitografi

Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): "Femme au Miroir", ur Derrière le Miroir nr 92-93, färglitografi ,1956, signerad i trycket, bladmått ca 37x54 cm

LITTERATUR: Mourlot 174

Mittveck, smärre hanteringsveck övre högra hörn

894266

2021-03-26