Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985): "L´ Écyève" färglitografi från 1956, ur Derrière le Miroir nr 92-93, signerad i trycket bildmått ca 36x52
LITTERATUR: Mourlot 153
Mittveck
894272
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här