Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
MASK, Afrika, 1900-talets andra hälft, bemålad trä, höjd ca. 29 cm
Slitage, färgbortfall
894275
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här