Mask

Mask
Mask
Mask
Mask

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

MASK, Afrika, 1900-talets andra hälft, bemålad trä, höjd ca. 29 cm

Slitage, färgbortfall

894275

2021-03-25