Mediabänk

Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk
Mediabänk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDIABÄNK, 1900/2000-tal, luckor och med hyllplan, ek, handtag i metall, höjd ca 43 samt 160x44 cm

Bruksslitage

894295

2021-03-28