Bordslampa Falkenbergs

Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs
Bordslampa Falkenbergs

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, bordslampa, 1900-talets andra hälft, modell 6422, gulmetall, läderklädd fot, etikettmärkning, höjd ca 43 cm

Slitage, ngt sned

894306

2021-03-24