Fåtölj med fotpall

Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall
Fåtölj med fotpall

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, rutig textilklädsel, avtagbar, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

894308

2021-03-28