Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, rutig textilklädsel, avtagbar, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
894308
2021-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner