Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing, Louis XVI-stil, 1900-tal, för två ljus, svängda ljusarmar i form av lagerblad, dekor av bockhorn, urna och fackla, höjd 31 cm

Smått slitage.

894313

2021-03-24