Stol
Closed
2021-03-28
894320
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOL, nyrenässans, 1800-talets slut, rikligt skuren dekor, masurbjörk, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage