Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, nyrenässans, 1800-talets slut, rikligt skuren dekor, masurbjörk, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

894320

2021-03-28