parti knivar silver

parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver
parti knivar silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATKNIVAR, 32 dlr, silver, 1900-talets första hälft, bestående av: 24 matknivar, sterlingsilver, Thailand, 5+3 matknivar, skaft av silver, blad i rostfritt stål

bruks- och åldersrelaterat slitage

894324

2021-03-28