Fåtöljer 1800-tal nyrokoko

Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko
Fåtöljer 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, fanerade med valnöt, 1800-talets andra hälft, emmamodell, nyrokoko, skuren dekor, grön textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Mindre avslag samt lagning, två fothylaor saknas

894327

2021-03-26