Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med Ulriksdals slott, signerad J Lundquist ?, olja på duk, 75x104 cm

Lagning

894328

2021-03-23