Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 9 dlr., ek, 1900-talets början, jugend, bestående av: bord med 2 iläggsskivor (55 cm) samt 8 stolar, bordets höjd ca 77, 132x104 cm
Slitage, ytmärken
894329
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här