Roberto Matta färgetsning
Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Les nautrageants, färgetsning ur Hom´mere II- L´autre, signerad och numrerad 67/100, Litteratur: Ferrari 200, Sabatier 413, bildmått ca 49x37 cm, oramad
Höger marginal med reva och hanteringsveck
894337
2021-03-23