Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Temptête, färgetsning u Hom´mere II- L´autre, signerad och numrerad 67/100, Litteratur: Ferrari 195, Sabatier 409, bildmått ca 49x37 cm, oramad
894338
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här