Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Temptête, färgetsning u Hom´mere II- L´autre, signerad och numrerad 67/100, Litteratur: Ferrari 195, Sabatier 409, bildmått ca 49x37 cm, oramad

894338

2021-03-23